Vizážistika - salon

Zdraví a krása ruku v ruce
Salon Esence
Make-up
Make-up
Přejít na obsah

Vizážistika

Svou cestu vizážistky jsem si našla v roce 2007, i když líčení a vše s tím spojené mě začalo zajímat mnohem dříve. Po úspěšném absolvování kurzu s osvědčením o rekvalifikaci v oblasti Vizážistika a barvové poradenství akreditovaném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, jsem si splnila svůj velký sen. Naskytla se mi ideální možnost rozjet kariéru v oboru, který byť okrajově zajímá většinu žen.
Vypadat  a cítit se skvěle je touha, která provází každou ženu po celý život.  Důvody můžou být různé, ať už se jedná o čistě osobní zájem, nebo profesní vizáž. Jde především o to, podtrhnout všechny přednosti Vaší image a přitom respektovat Vaši osobnost a jedinečnost.

Připravím Vás na Váš svatební den
Líčení na svatbu je lépe přenechat odborníkovi. Pokud nechcete riskovat, v první řadě si domluvte schůzku v našem salonu s vizážistkou, kosmetičkou.V každém případě si líčení dopředu vyzkoušejte - na zkoušce si můžete dovolit riskovat.
Zkouška většinou probíhá v salonu,platí se předem, ve svatební den Vás upravím přímo u Vás doma, v hotelu nebo u Vaší kadeřnice. (Dojezd na místo určení do 7km zdarma,nad 7km si účtuji poplatek ).Výhodou zkoušky je možnost konzultovat líčení se svým okolím a také zvyknout si na sebe, protože make-up je vždy odlišný od toho,který běžně nosíte. Velký důraz je třeba klást důraz na dokonalé propracovaní stínování obličeje a trvanlivost celkového make-upu, kterých při líčení běžnou kosmetikou nedosáhnete. Na líčení se určitě vyplatí nešetřit - úspěch spočívá v kvalitě!
Dále je důležité, aby nevěsta věděla, jaké budete mít šaty, nejenom barvu, ale také styl. Nejlepší je mít s sebou fotku svatebních šatů. Velkou roli hraje také barva svatební kytice. Proto si při první návštěvě nevěsty zavedu formulář se všemi potřebnými údaji, kde vše důkladně zkonzultujeme.
Nabízím kosmetické ošetření nevěsty zaměřené na zmatnění pleti, úpravu obočí, barvení apod.
V den svatby mohou využít vizážistické služby rodinní příslušníci (maminky,tchýně,kamarádky ...).

Zkouška svatebního líčení  400,-(vhodné tak měsíc před svatbou)
Termín svatebního líčení je nutné rezervovat 6 měsíců dopředu.
Líčení v den svatby nevěsty 500,-
Líčení svatebních hostů 400,- (zkouška není nutná,ale možná )

Malá ukázka z líčení

gabriela.pustejovska@centrum.cz  tel. 732104518  IČO 87226804
přijímáme platební karty
Provozní doba
po-čtv 9h-18h na objednávku kosmetické ošetření 732104518
pátek vyhrazen na masáže  
kontakt Lucie Žárská Dis. 777619544
PROSTOR PRO VAŠE DOTAZYNávrat na obsah