PDT lampa - salon

Zdraví a krása ruku v ruce
Salon Esence
Make-up
Make-up
Přejít na obsah

PDT lampa

Přístroje
PDT / LED OMEGA
 

 
 
Účinky: bělení skvrn – anti akné – proti vráskám – anti-age – tenčení pokožky – optimalizace kožního mazu – léčba popálenin (po chem. peelingu, od slunce)- omlazení a rozjasnění pleti
 
 
LED paprsky, známé též jako studené, laserové světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti, mnohem vyšší, než dostupná kosmetika. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům: maska nevyzařuje škodlivé ultrafialové ani infračervené záření.
 
Za použití „gene“ biologické vlnové délky, která je absorbována mitochondriemi a tím dochází ke zvýšení enzymatických reakcí, tudíž se zvyšuje celkově buněčná aktivita, buněčný metabolismus, zvyšuje se fagocytóza u leukocytů, dochází k blokaci tvorby nadměrného množství melaninu – redukce nežádoucích pigmentů. LED světlo také odstraňuje nechtěné bakterie a působí desinfekčně, proto je vynikajícím „lékem“ na akné.
 
ČERVENÉ SVĚTLO 630 nm
 
   
 • zlepšuje      cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, podporuje bělení      pigmetových skvrn, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po      úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné      pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové      uvolnění
 
MODRÉ SVĚTLO 470 nm
 
   
 • působí      antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce –      ideální pro léčbu akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku.      Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po      akné.
 
ZELENÉ SVĚLO 525 nm
 
   
 • dokáže      vyvážit poměr pigmentu v pokožce, redukuje drobné vrásky, vyživuje      stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu      metabolismu. Doporučuje se použití na pleť s ucpanými póry nebo zanícenými      pupínky. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť.
 
ŽLUTÉ SVĚTLO 580 nm
 
   
 • působí      speciálně ve vlnové délce 580 nm, napomáhá výměně kyslíku v buňkách,      doplňuje buněčnou energii, odtraňuje přebytečný pigment, podporuje      správnou funkci lymfy, redukuje i hluboké vrásky, zarudnutí, podporuje      buněčnou imunitu.

 

 
gabriela.pustejovska@centrum.cz  tel. 732104518  IČO 87226804
přijímáme platební karty
Provozní doba
po-čtv 9h-17h na objednávku kosmetické ošetření 732104518
pátek vyhrazen na masáže  
kontakt Lucie Žárská Dis. 777619544
PROSTOR PRO VAŠE DOTAZYNávrat na obsah